اگر واتس اپ نبودم می تونی ایمیل بدی

تبلیغ می خوای واتس اپ کن
Close and go back to page

دوست داری موهات چه رنگی بشه؟
آرایشگاه رنگ مو غرب تهران آرزو

   دوست داری کلا یادبگیری خودت دیگه موهاتو رنگ کنی

    بهم زنگ بزن وقت و شرایط و هزینه رو بهت بگم

09127009256

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی امروز واستون از فرمول های رنگ موی مسی می گم. ترکیبهای اعجاب اور از رنگهای مسی با شرابی طلایی قهوه ای شکلاتی نقره ای و فندقی که اگر در کنار هم به درستی به کار گرفته شوند ترکیبات فوق العاده زیبا و جذابی را خواهید دید. فرمول رنگ موی…
خدمات ارایشی و رنگ و مش و دکلره

خدمات ارایشی و رنگ و مش و دکلره

انجام کلیه خدمات ارایشی و رنگ و مش و دکلره ,آمیره,سامبره,بالیاژ,مش کلاهی,مش با فویل با جدید ترین تکنیک ها و بالاترین کیفیت,رنگ ریشه رنگ ساژ از مش با فویل از آمبره و بالیاژ از ۲۵۰ و تمام دکلره از رنگ کار حرفه ای مو در شیراز پاک کردن رنگ مشکی و پر کلاغی کوتاهی…

اموزش رنگ مو در اصفهان

اموزش رنگ مو در اصفهان
اموزش رنگ مو در اصفهان خدمات رنگ و مش اصفهان ارایشگاه رنگ مو اصفهان با سلام و خسته نباشید…

آبی اقیانوسی

فرمول رنگ موی آبی اقیانوسی
فرمول رنگ موی آبی اقیانوسی رنگی خاص برای خانمهای جذاب خاص . به کارگیری این رنگهای خاص…

رنگ قهوه ایی شکلاتی

آموزش رنگ مو، آرایشگاه رنگ مو
رنگ قهوه ایی شکلاتی رنگ شماره: W6 و C6 و 1/3 و 7/31( بلوند ، طلایی، بژ) رو با اکسیدان…

رنگ مو سال 2018

رنگ مو سال 2018
رنگ مو سال 2018 رنگ موی 2018 تغییر رنگ مو برای هر خانمی چه در ایران چه در کانادا می تواند…

چند ترکیب برای رنگساژ

آرایشگاه رنگ مو
چند ترکیب برای رنگساژ کرم دودی : C8 و ۱۰٫۰ با اکسیدان ۶ روی پایه ی ۹ دکلره کرم چرک : ۹٫۱۶…

رنگ هالوژنی

فرمول رنگ موی هالوژنی : در این بخش شما می توانید نمونه  فرمول رنگ موی هالوژنی را با توجه به تصویر مشاهده کنید. توصیه می کنم قبل هر گونه اقدامی آشنایی
فرمول رنگ موی هالوژنی در این بخش شما می توانید نمونه فرمول رنگ موی هالوژنی را با توجه به…

ترکیب رنگ مو

ترکیب رنگ مو
ترکیب رنگ مو فرمول رنگ مو [caption id="attachment_149" align="aligncenter" width="392"]…

آرایشگاه رنگ مو : آموزش رنگ مو

آموزش رنگ مو بدون دکلره

آموزش رنگ مو بدون دکلره  از سری امورشهای مورد علاقه رنگ مو برای هنرجویان و علاقمندان به دنیای رنگ مو است که در این مقاله بصورت تخصصی و کامل به آن خواهیم پرداخت. 

آموزش رنگ مو بدون دکلره با کلیه مراحل آن

رنگ کردن مو بدون دکلره شامل نکات ریز و جزیی است که البته در کلاس های آموزش رنگ مو بصورت تخصصی به آن پرداخته می شود و باید هنرجو با خنثی ساز و ترکیبات رنگ ها بصورت تئوری عملی اشنایی داشته باشد بر فرض این آشنایی می توانید مراحل آموزش رنگ مو را بصورت لیست وار مشاهده کنید : 

 

  1.  مو چه رنگ هست و چه رنگی می خواد بشه؟
  2. خنثی سازی رنگ مو
  3. درک کامل واریاسیون
  4. تجربه ترکیب رنگ مو
  5. یکنواختی و هارمونی رنگ مو
  6. اشنایی کامل با اکسیدان ها
  7. عملکرد و چگونگی رنگ مو بدون دکلره
  8. شستشو و مراقبتهای بعد از رنگ مو بدون دکلره 

مرحله اول آموزش رنگ مو بدون دکلره : چه رنگی می خواهی؟

1- شاید مهمترین قسمت همین مرحله است. مو چه رنگی است و چه رنگی می خواهید داشته باشد. اگر تجربه کار رنگ مو را داشته باشید براحتی می توانید درک کنید که من چه می گویم.  اما اگر تجربه رنگ موی که می خواهید به آن برسید را ندارید ممکن است در این راه دچار لغزش هایی شوید که طبیعی است  . پس نگران نباشید هیچ کس در ایتدا رنگ کار بدنیا نیامده است .

 اموزش رنگ مو با مدرک فنی حرفه ای

اموزش رنگ مو با مدرک فنی حرفه ای

یکی از ویژگی های اساسی یک آرایشگر حرفه ای ، شناخت مو که شامل شناخت جنس موها و شناخت رنگ مو و آشنایی کامل با ترکیبات رنگ مو است...


خنثی سازی رنگ مو

 

برای رنگ کردن موها ، باید زمینه سازی لازم انجام بگیرد که رنگ موی تازه اصطلاحا بر موهایتان بنشیند. وقتی دکلره انجام شود در واقع رنگ دانه های موی سرتان به نوعی دچار تغییراتی می شوند که رنگدانه جدید بنشیند. ولی این تغییرات در سرتاسر موهایتان اعمال می شود و هر رنگی بعد از دکلره انجام می شود. اما در رنگ مو بدون دکلره ، ما باید یاد بگیریم سراغ رنگدانه های مزاحم برویم که به این کار در اصطلاح خنثی سازی رنگ مو گفته می شود.

 

رنگ موی بدون دکلره و وارسیون ها

شناخت وارسیون ها در ترکیبات رنگی از بدیهی های آموزش رنگ مو است که در ابن باره می توانید این مقاله را مطالعه کنید :

 در آموزش رنگ مو بدون دکلره این را بدانید که اگر رنگ جزو رنگ های سرد باشد و رنگ موی روی سر شما جزو دسته گرمباشد، حتما بایستی واریاسیون و یا رنگ متضاد  در رنگتان مخلوط گردد. مثلا اگر رنگ تنباکویی ، رنگ مورد نظرتان باشد ولی روی موی شما رنگ شکلاتی مایل به قرمز باشد، حتما باید از واریاسیون ضد قرمزی یا رنگ زیتونی استفاده گردد.

 
آموزش رنگ مو بدون دکلره

 

فرمول ترکیب رنگ

نحوه ترکیب رنگ بدون دکلره نسبتا پیچیده تر از رنگ روی موی دکلره شده است، مثلا اگر شما میخواهید تناژ شرابی و قرمز به رنگ موی خود بدهید ولی مثلا دوست داشته باشید تناژ شرابی رنگ بیشتر از قرمز باشد، نوع رنگ ها و نسبت رنگ ها را هم باید به همان میزان ترکیب کنید ولی به عنوان یک پیشنهاد استثنایی، اگر شما از رمز و راز رنگ های داخل کاتالوگ کاملا آگاه شوید خودتان می توانید هر رنگی را که دوست دارید، خودتان ترکیب کنید مثلا نسکافه ای از ترکیب چه رنگهایی به وجود می آید؟ یا رنگ بسیار زیبای ماهگونی همه و همه در نحوه ی کاتالوگ خوانی موجود است.

 

آموزش رنگ مو بدون دکلره

یکنواختی رنگ مو

 یکنواختی رنگ مورد نظر، در آموزش رنگ مو بدون دکلره موضوع بسیار مهمی است که باید حتما به آن توجه شود. مثلا اگرریشه شما تیره است و ساقه مو روشنتر، رنگ مد نظر را هم بدون دکلره میخواهید به دست آورید بایستی پایه رنگ مورد نظر رنگ متوسطی باشد، مثلا پایه ۷ و در ضمن نوع رنگ ها را هم حتما در نظر بگیرید. ممکن است در قسمتی از موی شما قرمزی یا زردی باشد، در این صورت برای یکنواخت شدن کل رنگ بایستی حتما خنثی کننده ها و واریاسیون ها را در رنگ مو بدون دکلره به کار ببرید. هیچگاه در روش رنگ کردن موها بدون دکلره موها را از پایه تیره به پایه روشن نرسانید زیرا یکی از اصول روشنتر کردن موها در آموزش روشن کردن موها بدون دکلره , عملیات تکرار رنگ به طور صحیح است یعنی اگر موهای فعلی شما پایه ۳ و ۴ است و میخواهید موهایتان را بدون دکلره روشن کنید ابتدا موها را با رنگهای پایه متوسط یعنی ۶ و ۷ یک مرحله روشن کنید و بعد توسط رنگهای روشنتر موها را به پایه های بالاتر و روشنتر برسانید زیرا به یکباره روشن کردن و یا تیره کردن موها باعث شوکه شدن ,خشک شدن و آسیب جدی به موها میشود و به هیچ وجه توصیه نمیشود.

 

 انتخاب اکسیدان مناسب

 اکسیدان در رنگ مو بدون دکلره نقش بسیار مهمی را دارد. اگر رنگ موی شما تیره است و مثلا درصد موهای تیره شما ۷۰ درصد به بالاست ومی خواهید موهایتان به طور محسوسی روشن شود. رنگ پایه ۶ یا ۷ را با اکسیدان ۹ درصد یا اکسیدانشماره ۲ ترکیب کنید. حالا تصور کنید بخش عمده موهایتان روشن است و یا مثلا موهای سفیدتان بیشتر از ۵۰ درصد است، پس باید اکسیدان شماره پایین تر یعنی اکسیدان ۶ درصد یا شماره یک استفاده گردد تا رنگ داخل موهایتان رسوب کند.

آموزش رنگ مو بدون دکلره

نحوه ی قرار دادن رنگ بدون دکلره بر روی مو

) چون هدف آن است که رنگ موی مطلوب شما بدون دکلره روی موی شما قرار گیرد پس نحوه ی رنگ کردن مو نیز متفاوت است. موی خود را به چهار قسمت تقسیم نموده و با فرچه رنگ، رنگ مو را از ریشه تا ساقه ی مو قرار دهید و پس از آنکه تمامی قسمت های مو را رنگ نمودید،حتما کلاه رنگ را روی موهای خود قرار داده و ترجیحا حوله یا روسری نیز روی آن بگذارید. دلیل این کار این است که چون شما مویتان را دکلره نکردید، پس دیرتر رنگ می گیرد، بنابراین با گرم کردن، این پروسه را سرعت می بخشید. در ضمن پس از نیم ساعت، به طور متناوب هر پنج دقیقه یکبار موهای خود را چک کنید، تا ببنید رنگ به اندازه ی کافی روی موهایتان باز شده است. ( اگر کمتر یا بیشتر از مدت لازم رنگ، روی موی شما بماند یا خیلی روشن یا خیلی تیره می شود)

آموزش رنگ مو بدون دکلره

نحوه ی شستشوی مو بعد از رنگ مو بدون دکلره

پس از مدت لازم، رنگ موی خود را با آب بشویید و سپس حتما از ماسک مو استفاده کنید، بطوریکه ماسک مو را از ۴ سانتی متری ریشه ی مو به موهایتان آغشته کنید (ترجیحا ماسک موی حفظ و تثبیت رنگ مو) و موهای خود را ماساژ دهید و ۵ الی ۷ دقیقه موها را یه حال خود رها کنید . سپس ترجیحا با آب خنک موهای خود را یک آبکشی مختصر کنید. موهایتان را با سشوار خشک کرده و با روغن آرگان تقویت نموده و استایل ببخشید. سعی کنید تا سه روز حمام نروید و موی خود را با شامپو تا سه روز نشویید تا رنگ کاملا روی مویتان تثبیت گردد.

 

آموزش رنگ مو بدون دکلره

 

 

مراحه آخر آموزش رنگ مو بدون دکلره

۸) در این آموزش رنگ مو بدون دکلره نکته مهمی که باید بدانید اینست که موی رنگ شده با عنوان مشکی و یا مشکی پر کلاغی فقط توسط دکلره روشن می گردد، مخصوصا اینکه از تاریخ آخرین رنگ کردن موها فقط یک الی چند هفته گذشته باشد . رنگ کردن با روشن کننده ها یا رنگهای خیلی روشن  نیز حتی اگر چندین بار تکرار گردد، علاوه بر آنکه تضمینی برای روشن کردن مو تا پایه ۸ یا ۹ ندارد، در ضمن همین رنگ نمودن با تکرار بیش از حد مو سبب آسیب به ساختار مو می گردد.

 

آموزش رنگ مو بدون دکلره

 

۹) رنگ های طبیعی مانند حنا  نیز به دلیل نفوذ بالایشان در مو و طبیعت خاصشان اگر در ترکیب با رنگهای شیمیایی قرار بگیرند، نتایج مطلوبی را نمی دهند. و اگر در فاز رنگهای طبیعی هستید باید فکر تغییر فاز به رنگهای شیمیایی را تا مدت زیادی از سر بیرون کنید.

 

آموزش رنگ مو بدون دکلره

 

۱۰) شما هرگز نمی توانید بدون دکلره ، از مویی با پایه حتی ۴ به رنگهای خیلی روشن و خاص مانند هایلایت ها، رنگهای استخوانی و بلوند برسید.

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

 

۱۱) با رنگ کردن بدون دکلره، اگر به خوبی اصول ترکیب رنگ و حذف رنگهای مزاحم را بدانید و البته مدت زمان لازم را به موهایتان بدهید، می توانید تا ۷۰ درصد به رنگ موی دلخواهتان برسید. از آنجائیکه موی خود را دکلره نکرده اید، در آموزش رنگ مو بدون دکلره اینرا بدانید که مسلما رنگ صد در صد دلخواه شما در نمی آید ولی می تواند به رنگ موی محبوبتان خیلی نزدیک باشد.

آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

۱۲) این را بدانید که رنگهای هایلایت و همینطور ۰۰۰ و نهایتا رنگهای پایه آخر در هر دسته رنگ مو (مثلا ۱۰ یا ۱۲ طبیعی – ۱۰ بژ – ۱۰ دودی و …) به تنهایی و با اکسیدان ۹ درصد یا ۱۲ درصد برای روشن کردن موها هم استفاده میشوند و شرایط خاصی دارند که در سایر مقاله های هیرکلر مفصل صحبت شده است و با توجه به شرایط موهایی که روی آن قرار میگیرند و اکسیدان استفاده شده و زمان مکث مناسب میتوانند از ۱ تا ۳ پایه موها را به راحتی روشن نمایند. 

برای شرکت در دوره های تخصی اموزش رنگ مو بدون دکلره با شماره ها و تبلیغات موجود در سایت تماس بگیرید.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn